HR - finansowe

KOSZT SZKOLEŃ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Czy podczas wypracowywania planów budżetowych, część finansów przeznaczasz na szkolenia dla swojej kadry? Które umiejętności są dla Ciebie najważniejsze? Rozplanowujesz szkolenia według zajmowanych stanowisk? By pomóc swoim pracownikom jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki lub je poszerzyć niezbędnym jest zapewnienie im wiedzy i kompetencji niezbędnych do realizacji określonych zadań lub procedur. Szkolenia mogą być także koniecznością, w branżach, które dość szybko się zmieniają i rozwijają.

Prawidłowe rozplanowanie kursów oraz zapisanie do nich osób na odpowiednich stanowiskach przekładają się bezpośrednio na sukces organizacji, dlatego każdy pracodawca powinien zadbać o ten aspekt w swoim przedsiębiorstwie. Niestety, jest to dość kosztowne… Jednak korzyści, które może przynieść rozwój kompetencji kadry, przewyższą poniesione nakłady. Sprawdź, ile całościowo zainwestowałeś w danych okresach na rozwój swojej kadry. Czy szkolenia były odpowiednio dobrane do kierunku działań przedsiębiorstwa? Wpłynęły na jakość wykonywanych zadań przez pracowników? Koszt szkoleń to jeden z najważniejszych wskaźników w grupie KPI HR, strategiczna i finansowa miara jednocześnie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy