HR - operacyjne

ZARZĄDZANIE TALENTAMI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI efektywności procesów HR

Opis produktu

Zarządzanie talentami  to kluczowy aspekt zasobów ludzkich, a systemy zarządzania talentami pomagają firmom rozwijać zaangażowaną, wykwalifikowaną i produktywną kadrę specjalistów. Zarządzanie talentami polega na strategicznym podejściu do przyciągania, utrzymywania i rozwijania kadry. Prowadzenie firmy to coś więcej niż zatrudnianie ludzi, którzy potrafią wykonać potrzebne zadania. Firmy muszą budować konkurencyjne zasoby ludzkie poprzez pozyskiwanie pożądanych umiejętności, inwestowanie w ciągłe uczenie się i rozwój umiejętności oraz zarządzanie i optymalizację wydajności. Dlatego budowanie odpowiedniego programu zarządzania talentami jest tak istotne.

Zarządzanie talentami nie powinno być oddzielnym procesem biznesowym; jest zintegrowany z większością procesów i działań biznesowych w firmie. Zatrzymywanie i rozwijanie talentów jest powszechnie uważane za najwyższy priorytet HR. Pomimo wielu ról i obowiązków, dział HR powinien ewoluować, aby priorytetowo traktować talent i wydajność, zaangażowanie pracowników, kształtowanie kultury firmy i zrozumienie potrzeb biznesowych. Ile i jakich osób zatrudnionych obejmuje Twój program zarządzania talentami? Przeliczając proponowany przez nas wskaźnik efektywności zobacz czy angażujesz w niego odpowiednią liczbę pracowników.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI HR dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy