E-COMMERCE - finansowe

ZYSK NA 1 KLIENTA W E-COMMERCE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Wskaźnik określający rentowność klienta skupia się na analizie zysku przypadającego na klienta, a nie zysku przypadającego na produkt. Ile Twoi klienci przynoszą przychodów ? Ile czasu, zasobów itp. wymagają od Twojej firmy? Obliczając rentowność każdego klienta, zyskujesz świetne wglądy biznesowe w produktywność, alokację zasobów, koszyk zakupowy itp.

Zarządzanie rentownością klientów jest ważne z różnych powodów, nie tylko wyróżnia Cię na tle konkurencji poprzez dostarczanie większej wartości dla Twoich klientów, ale także poprawia przychody firmy . Zarządzając rentownością klientów, sprawiasz, że tworzenie relacji między firmą a klientem staje się bardziej efektywne i opłacalne.  Wnioski, które można wyciągnąć z interpretacji rentowności klienta, mogą nie być osiągalne za pomocą tradycyjnych metod raportowania. W rachunku zysków i strat firmy nie ma szczegółowości w obliczaniu linii kosztów sprzedaży, kosztów ogólnych i administracyjnych. Rentowność klienta jest kluczowym miernikiem wykorzystywanym do podejmowania decyzji w różnych obszarach firmy. Decyzje te wpływają na wymianę wartości między klientem a firmą. Gdy zmierzymy rentowność klientów, ale także inne miary w grupie KPI e-commerce, jesteśmy teraz w stanie zrozumieć, kim są nasi klienci i w jaki sposób osiągany jest zysk.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy