IT - operacyjne

WIRUSY W MAILACH

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

To szczególny wskaźnik efektywności, który weryfikuje skuteczność działania oprogramowani antywirusowych funkcjonujących na Twoich urządzeniach. Czy duża ilość wiadomości SPAM na służbowych skrzynkach spowalnia Twoją pracę? Czy zdarzyło Ci się odnaleźć wiadomości od kontrahentów w nieodpowiednich folderach? Wiadomości e-mail są obecnie jednym z głównych, biznesowych kanałów komunikacyjnych. Jako przedsiębiorca, nie możesz sobie pozwolić na to, by filtry antywirusowe nieprawidłowo sortowały Twoją skrzynkę odbiorczą. Marnotrawstwo czasu spowodowane odszukiwaniem ważnego e-mail od klienta, spośród 60 wiadomości SPAM, jest nieefektywnym czynnikiem, który spowalnia Twoją pracę. A co dopiero utrata danych przez wirusy…

Przelicz na ile skutecznie działają programy antywirusowe, aktywne na urządzeniach w organizacji. Wynik może być podstawą do zmiany i przeprowadzenia kolejnego rozeznania wśród dostępnych oprogramowań zabezpieczających dane firmy. Może być tak, że płacisz za licencję nieskutecznej ochrony? Sprawdź czy tracisz! Dobierz także inne KPI IT i monitoruj procesy na bieżąco.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy