IT - jakościowe

ROZWIĄZANE NA CZAS INCYDENTY W IT

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

W świecie, w którym doświadczenia cyfrowe są obecnie najwyższym priorytetem w wielu branżach, śledzenie i zarządzanie incydentami może stanowić różnicę między dobrze prosperującą firmą a tą, która traci przychody i jakość.

Istotnym jest, by przedsiębiorstwa były w stanie szybko reagować na pojawiające się incydenty i rozwiązywać je. Dzięki natychmiastowej reakcji systemy stają się bardziej niezawodne i zyskują zaufanie użytkowników. Incydenty występują stale w systemach i infrastrukturze technologicznej, a jeśli właściwe wskaźniki nie są prawidłowo monitorowane, incydenty te mogą prowadzić do większych problemów, takich jak nieplanowany przestój systemu, pogorszenie jakości obsługi klienta, a ostatecznie straty finansowe. Jaki odsetek incydentów rozwiązywanych jest przez zespoły w odpowiednim czasie? Czy udaje się je rozwiązywać bez eskalacji?


Monitorowanie najważniejszych wskaźników KPI dotyczących incydentów wesprze rozwój systemów oraz podniesie poziom satysfakcji oraz lojalności klientów.  Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

 

Do tej grupy polecamy