ZAKUPY - finansowe

KOSZT SUROWCÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu zakupami

Opis produktu

Jak obszerna jest lista surowców niezbędnych do zakupienia do realizacji procesów w Twoim przedsiębiorstwie? Dokonujesz analizy ich cen rynkowych? Rozróżniasz w jakich okresach i na jakich warunkach dokonujesz najbardziej optymalnych zakupów materiałów? Blachy, odlewy, śruby, tkaniny – niezależnie od gałęzi przemysłu jaką się zajmujesz oraz jakiego typu surowca potrzebujesz do realizacji celów firmy, sprawdź kiedy i jak Ci się opłaca dokonywać zakupów.

Porównuj ceny jednostkowe do cen hurtowych surowców i grupuj je rodzajowo, analizuj efektywność dostawców. Jak zmieniają się ceny przy użyciu kredytu kupieckiego? W którym miejscu możesz dokonać optymalizacji kosztów surowców? Bez względu na wielkość firmy, każdy przedsiębiorca zawsze dąży do tego, by maksymalnie obniżyć koszty, przy zachowaniu ustalonego poziomu jakości. Dzięki temu pojawiają się możliwości na usprawnienia oraz poprawę sytuacji finansowej w firmie. Analiza kolorowej tablicy wskaźników z grupy KPI zakupy – czasu dostaw, zakupów awaryjnych i innych pozwoli Ci widzieć całe spektrum procesu.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy