REKRUTACJA - jakościowe

SATYSFAKCJA Z PROCESU REKRUTACYJNEGO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Czy ważny jest dla Ciebie feedback kandydata na temat procesu rekrutacyjnego i jego dokładnej organizacji? Interesuje Cię jak nowi pracownicy odbierają Twoich rekruterów i menadżerów przy samym procesie wdrażania? Odbiorcami tego wskaźnika są zarządy przedsiębiorstw, którzy szukają poprawy w dziale rekrutacyjnym, i chcą zachęcić nowych kandydatów do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.

Wskaźnik satysfakcja z procesu rekrutacyjnego przeznaczony jest dla przedsiębiorstw chcących dokładnie sprawdzić funkcjonowanie swojego działu rekrutacyjnego. Warto przeanalizować jak kadry rekrutacyjne kształtują wizerunek firmy wśród potencjalnych pracowników. W przyszłości może to pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na pozyskiwanie nowych specjalistów w przyszłości. Wskaźnik pozwoli określić stosunek wszystkich odbytych rozmów kwalifikacyjnych do przyjętych pracowników i oszacować poprawność ich przeprowadzania. Wynik ankiety pozwoli wskazać mocne i słabe punkty procesu rekrutacji. Zajrzyj na listę pozostałych KPI rekrutacja i wybierz dla siebie te, które chciałbyś w firmie mierzyć.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy