IT - operacyjne

PILNE ZMIANY W APLIKACJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Największymi wyzwaniami dla każdej organizacji są odporność na zmiany i dostosowanie. Bez względu na to, jakie podejście zostanie zastosowane do wdrożenia zmian, zawsze powinny istnieć sposoby mierzenia zarządzania zmianą, zarówno dotyczących aplikacji, jak i całego projektu czy zespołu. Krajobraz i warunki biznesowe nieustannie się rozwijają, więc aby odnieść sukces, musisz być w stanie się dostosować. Dlatego zarządzanie zmianą jest kluczową koncepcją do zrozumienia i wdrożenia w każdym miejscu pracy. Zmiany mogą zachodzić na wiele sposobów, a zarządzanie zmianą pomaga złagodzić wszelkie napięcia, tworząc płynny proces.

Monitorowanie najważniejszych wskaźników KPI w Twojej firmie może pomóc w tworzeniu wydajnego narzędzia do zarządzania zmianami, ich efektywnym wdrożeniom oraz zmniejszeniu liczby powstawania przestojów, pojawianiu się incydentów, co przekłada się na tworzenie bardziej niezawodnych usług i produktów dla klientów. Kontroluj liczbę pilnych zmian projektowanych aplikacji wymagających priorytetowej reakcji Twoich zespołów, by uniknąć nieplanowanych przestojów i przerw w dostarczaniu produktów, a także dublowania kosztów pracy.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy