REKRUTACJA - operacyjne

KANDYDACI OD HEAD HUNTERA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Jaki procent stanowią pracownicy pozyskani dzięki rekrutacji headhuntera? Jak prezentują się ich wyniki w pracy na tle osób pozyskanych samodzielnie przez dział rekrutacyjny firmy? Czy działania agencji rekrutacyjnej są odpowiednie jakościowo? Każda firma może znaleźć się w podbramkowej sytuacji, kiedy brakuje konkretnych kompetencji technicznych lub miękkich, i wtedy zaprosi do współpracy agencję. Może też pojawić się okoliczność tajnej rekrutacji, kiedy pracodawca sam nie może szukać, by aktualny pracownik się nie zorientował. Czasem potrzeba zmiany może przywołać potrzebę zatrudnienia agencji rekrutacyjnej.

Wskaźnik kandydaci od headhuntera pozwala oszacować jakość włożonych korzyści przez każdego z pracowników i skorelowanie ich w zależności od sposobu ich rekrutacji. Korzystając z usług własnej kadry do rekrutacji na nowe stanowisko nie zawsze firma zyska dzięki oszczędności na zewnętrzne usługi. Często korzyści płynące z pracy headhuntera wynikają dopiero po kilku miesiącach pracy nowej osoby w firmie, co podkreśla, że działania te mają lepsze rezultaty wraz z upływem czasu. A jest też wiele sytuacji rynkowych, gdzie nabór bez agencji nie byłby możliwy, gdyż wiele kompetencji jest deficytowych i trzeba szukać ich starannie w oparciu o zaawansowane metody. Przeanalizuj inne wskaźniki w grupie KPI rekrutacja.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy