R&D - operacyjne

ILOŚĆ WEWNĘTRZNYCH ULEPSZEŃ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w obszarze badań i rozwoju

Opis produktu

Po odbytych audytach zawsze wdrażasz zanotowane w raportach uwagi? Czy Twój zespół zawsze jest wysłuchiwany, kiedy przychodzi do Ciebie ze świeżymi pomysłami? Efektywna współpraca zasobów ludzkich i sprawnych procesów zawsze tworzy szansę na wdrożenie wewnętrznych ulepszeń.

Na podstawie raportów z audytów wewnętrznych, idei zespołu badawczego, udokumentowanych prototypów, sprawdź ile z potencjalnych wniosków udało Ci się przełożyć na realnie doskonalenie organizacji. Jeśli niewiele z nich – dlaczego? Kto powinien być za to odpowiedzialny? Przelicz wskaźnik efektywności: ilość wewnętrznych ulepszeń oraz zweryfikuj kiedy i gdzie dochodzi do największej ilości zmian? Które miejsca w Twojej organizacji są jeszcze nie zweryfikowane? Dokonaj analizy pozostałych wskaźników w grupie KPI R&D i zarządzaj swoimi procesami świadomie.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy