BHP - finansowe

KOSZT ENERGII

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w BHP

Opis produktu

Jakie jest zużycie energii w Twojej organizacji? Czy kontrolujesz jakie zapotrzebowanie na energię elektryczną mają poszczególne działy? Zużycie energii elektrycznej i innych mediów produkcyjnych to jeden z największych kosztów operacyjnych, często nieefektywnie zarządzanych, bo zapomnianych.

Poznanie bieżących rachunków, kontrola i monitoring może pozwolić znacznie obniżyć koszty opłat. Raportuj zużycia poszczególnych działów, analizuj wahania. Koszt energii, inne koszty oraz miary w grupie KPI bhp będą stanowić komplet w analizie kosztów w obszarze bezpieczeństwa. Te działania pozwolą zoptymalizować koszt wyprodukowania pojedynczego produktu – przełoży się to na lepsze zarządzanie marżą. Poprawisz poziom efektywności energetycznej przedsiębiorstwa i wzmocnisz wizerunek firmy w oczach interesariuszy.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

 

Do tej grupy polecamy