IT - strategiczne

ZGODNOŚĆ PROJEKTOWA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Podstawowym obowiązkiem kierownika projektu jest pomyślne wykonanie projektu, w ramach szacowanego budżetu, czasu i standardów jakości. Te trzy czynniki: budżet, czas i jakość stanowią podstawę każdego projektu. Ale chociaż czas i jakość mogą być równie ważne w cyklu życia projektu, nic nie może ruszyć do przodu bez niezbędnej ilości pieniędzy, a to wymaga dobrze zaplanowanego i odpowiednio oszacowanego budżetu. Jako kierownik projektu, umiejętność zrozumienia znaczenia szacowania kosztów i budżetowania od pierwszych faz projektu ma kluczowe znaczenie. Dla każdego w świecie zarządzania projektami jasne jest znaczenie budżetowania lub konsekwencji złego oszacowania kosztów na końcowy efekt projektu.

Czy większość z przeprowadzanych przez organizację projektów była zrealizowana w zdefiniowanym czasie i budżecie? Jak efektywne są zespoły projektowe? Śledząc wskaźnik zgodność projektowa sprawdzisz jak skutecznie przeprowadzane są przygotowania do inwestycji, jak skrupulatnie dokonywano budżetowania i czy przebieg prac był realizowany z objętym harmonogramem.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy