IT - jakościowe

ZALEGŁE INCYDENTY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

W świecie, w którym doświadczenia cyfrowe są obecnie najwyższym priorytetem w wielu branżach, śledzenie i zarządzanie incydentami może stanowić różnicę między dobrze a słabo zarządzaną firmą. Gdy firmy są w stanie szybko reagować na pojawiające się incydenty i rozwiązywać je, ich system staje się bardziej niezawodny i zaufany przez użytkowników. Jednak wielu z nas doświadczyło, co może się zdarzyć, gdy incydenty nie są obsługiwane szybko i skutecznie. Incydenty występują stale w systemach i infrastrukturze technologicznej, a jeśli właściwe wskaźniki nie są prawidłowo monitorowane, incydenty te mogą prowadzić do większych problemów, takich jak nieplanowany przestój systemu, pogorszenie jakości obsługi klienta, a ostatecznie utrata pieniędzy. Monitorowanie najważniejszych wskaźników KPI w Twojej firmie może pomóc w tworzeniu wydajnego narzędzia do zarządzania incydentami, zmniejszeniu ich liczby i stworzeniu bardziej niezawodnych usług dla klientów.

Nierozwiązane przez zespół incydenty mogą powodować efekt kuli śnieżnej i zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie systemu. Śledź wskaźnik zaległych incydentów i reaguj szybciej!

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy