IT - operacyjne

STANOWISKA IT RODZAJOWO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Ile poszczególnych rodzajów stanowisk jesteś w stanie wytypować w swoim dziale IT? Nowe technologie powodują prawdziwą rewolucję w biznesie, więc równocześnie spotykamy się z coraz większym podziałem odpowiedzialności za poszczególne części systemów i sieci. Developerzy, testerzy, QA, Scrum Masterzy, architekci, administratorzy baz danych czy osoby odpowiedzialne za UX będą podstawowym zespołem każdego większego działu IT w organizacjach.

Jednak czy liczba pracowników na poszczególnych stanowiskach jest adekwatna do ilości zadań niezbędnych do wykonania w ramach aktualnych obowiązków czy realizowanych projektów? Czy prace spowalniane są poprzez wąskie gardła na którymś z etapie projektów IT? Sprawdź jaki jest rozkład statystyczny poszczególnych stanowisk w dziale IT oraz skoreluj je z efektywnością pracowników. Zlokalizuj przestoje i stwórz adekwatnie miejsca pracy dla poprawy wydajności organizacji. Cała kolorowa tablica KPI IT pokaże Ci Twój proces w nowej odsłonie.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy