PRODUKCJA - finansowe

KOSZT PRODUKCJI WYROBU GOTOWEGO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w produkcji

Opis produktu

Czy dokładnie wyliczasz jak wysoki jest, w Twoim zakładzie, koszt jednostkowy produkcji wyrobu gotowego? Dla dokładniejszych obliczeń dzielisz produkty na grupy asortymentowe? Koszt wytworzenia produktu to wszystkie nakłady, pośrednie i bezpośrednie, poniesione w celu wyprodukowania wyrobu. Posiadając szeroką ofertę produktową, dla największej wartości analitycznej wskaźnika jakim jest koszt produkcji wyrobu gotowego, jest dokonanie podziału produktów na grupy asortymentowe.

Obliczenie kosztu jednostkowego pozwoli menadżerom na ustalenie wartości wyrobów gotowych utrzymywanych w magazynie oraz określenie wartości wyrobów sprzedanych. Dla największej dokładności zalecanym jest dokonanie kalkulacji wstępnej oraz wynikowej, w celu weryfikacji pierwszych estymacji. Uzyskane dane pomagają w ustaleniu wyniku finansowego przedsiębiorstwa, a także przy obliczaniu marży na produkcie. Całość wskaźników z grupy KPI produkcja pozwoli na wizualizację rzeczywistej sytuacji, a kolorowe wykresy na pewno w tym pomogą.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy