SPRZEDAŻ - strategiczne

SPRZEDAŻ NA KLIENTA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w sprzedaży i handlu

Opis produktu

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak kształtuje się przychód ze sprzedaży w przeliczeniu na jednego klienta? Takie obliczenia pokażą Tobie jak efektywnie działa sprzedaż i wskaże ile transakcji przypada na klienta. Jak dużych zakupów, średnio, dokonują? Są to pojedyncze, małe transakcje, czy hurtowe zamówienia?

Wiedza na temat wyniku sprzedaży na jednego klienta pozwoli menadżerowi ocenić wielkość dokonywanych sprzedaży. Na podstawie tych informacji możliwym jest sprawniejsze zarządzanie polityka cenową, rabatami, zespołami w dziale, dostosowywanie ich wielkości do płynnej realizacji zamówień. Stanowi również ocenę popytu i podaży w danym segmencie asortymentowym. Wskaźnik powinien być możliwie wysoki, a wszystkie podejmowane działania prowadzić do jego maksymalizacji. Tylko komplet miar z grupy KPI w sprzedaży da Ci pełen obraz sytuacji sprzedażowej – zajrzyj i sprawdź, które są niezbędne Twojej firmie.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

 

Do tej grupy polecamy