REKRUTACJA - operacyjne

REKRUTACJE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Który ze sposobów rekrutacji wnosi na odpowiednie stanowisko osoby z lepszymi dyspozycjami? Który jest bardziej kosztowny? Jak to się łączy z procesem zarządzania talentami? To ważny wskaźnik dla wszystkich managerów, kierowników wszelkich działów, będzie tak samo ważny dla dyrektora produkcji jak i kierownika BHP czy managera e-commerce.

Akademicko możemy podzielić rodzaje rekrutacji na wewnętrzną oraz zewnętrzną. Ta pierwsza polega na obsadzeniu stanowiska pracy, który znajduje się już w organizacji, zaletą takiego rozwiązania jest jego zaznajomienie z zasadami panującymi z firmie. Ale awansując tego pracownika czy przesuwając go tracimy specjalistę z tego miejsca. Rekrutacja zewnętrzna natomiast, polega na pozyskaniu pracownika dzięki działowi rekrutacji lub usługom headhunterów. Korzystając z usług własnej kadry rezygnujemy z kosztów oraz z czasu, który jest niezbędny do wdrożenia nowej osoby w szeregi firmy. Natomiast jeżeli decydujemy się na wybór pracownika z rynku pracy zyskujemy dzięki niemu nową perspektywę i korzyści, jakie może wnieść dzięki uzyskanemu doświadczeniu w innej firmie na podobnym stanowisku. Znajdź w sklepie także inne ważne potrzebne Ci wskaźniki KPI rekrutacja.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

 

 

Do tej grupy polecamy