IT - operacyjne

PRZEPUSTOWOŚĆ SIECI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Jednym z najważniejszych parametrów łącza jest właśnie jego przepustowość. Oznacza to oznacza maksymalną ilość danych, jaka może zostać przesłana za pomocą danego łącza w jednym momencie. W dobie automatyzacji i robotyzacji organizacji, korzystania z różnych typów systemów IT przepustowość sieci może być kluczowym parametrem pozwalającym na ogólne prosperowanie firmy. Stałą kontrolę nad jej poziomem powinien sprawować dział IT.

Tworząc kolejne stanowiska pracy, zakupując maszyny, urządzenia czy wdrażając kolejne systemy bierzesz pod uwagę przepustowość swojej sieci? Wykorzystujesz ją optymalnie czy posiadasz niedobór, który znacznie spowalnia Twoją pracę czyniąc ją nieefektywną? Optymalna przepustowość zależy od tego, w jakim celu jest ona wykorzystywana, ile urządzeń będzie działało w sieci i jakie dane będą przesyłane. Nie pozwól, by niepoprawne zarządzanie siecią wpłynęło na Twoje wyniki. Na bieżąco kontroluj przepustowość i koreluj z wykorzystywanymi urządzeniami. Dodaj też inne wskaźniki KPI IT i monitoruj wyniki całego procesu.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy