PRODUKT - strategiczne

LICZBA KATEGORII

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Jak rozbudowaną ofertę produktów lub usług przedstawiasz swoim klientom? Czy jest ona szersza od tego, co proponuje konkurencja? Konsumenci lubią mieć wybór i w znacznym stopniu cenią sobie różnorodność. Bogactwo i mnogość asortymentowa w czasach nowoczesnego klienta jest więc po prostu niezbędna. Jednak w dużej mierze zależy to od branży, w której działamy. Ogromny wybór i możliwość personalizacji produktu lub usługi może stać się pozornym atutem w momencie, kiedy klient staje przed wyborem, o którym nie ma pojęcia. Wtedy brak zorganizowanego i przemyślanego procesu obsługi klienta może skończyć się frustracją i rezygnacją z podjęcia zakupu.

Warto skorelować więc jednocześnie kilka wskaźników, by zdecydować o tym czy nasza organizacja dysponuje wystarczająco bogatą ofertą. Najprostszym sposobem na zweryfikowanie tego jest porównanie bogactwa asortymentowego najbliższej konkurencji. Określ jaką liczbą kategorii dysponuje Twoje przedsiębiorstwo. Jest to niezwykle proste z użyciem wskaźników efektywności z grupy KPI produkt.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy