REKRUTACJA - finansowe

KOSZT ZATRUDNIENIA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Jak zmienia się koszt zatrudnienia pracowników w różnych działach w czasie? Co na niego wpływa? Jak wpływają na niego koszty serwisów rekrutacyjnych oraz agencji doradztwa personalnego? Czy jakość pracy twoich rekruterów wpływa na koszt zatrudnienia? Wskaźnik koszt zatrudnienia przeznaczony jest dla managerów wszystkich działów, można go mierzyć dla każdego działu indywidulanie – dla działu sprzedaży, dla obsługi klienta, dla IT, gdyż koszt zatrudnienia może być różny nawet wielokrotnie – co zależy od podaży danego rodzaju specjalistów na rynku.

Porównując wynik analizy między działami lub na przestrzeni czasu, można określić co dokładnie wpływa na wysokość nakładów ponoszonych na zatrudnienie nowego pracownika do firmy. Wskaźnik pozwoli określić stosunek wszystkich poniesionych kosztów na dział rekrutacyjny, do korzyści płynących z wdrożenia nowego pracownika oraz tego jakie może wnieść do funkcjonowania firmy w określonych czynnościach. Ułóż swoją listę potrzebnych wskaźników w grupie KPI rekrutacja i zacznij mierzyć efektywność już dziś.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy