PRODUKT - finansowe

KOSZT SIŁY MARKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu produktem

Opis produktu

Znając już poziom siły marki jaką reprezentuje Twoja organizacja, możesz podsumować wszystkie nakłady, jakie poniosłeś do zbudowania takiej wartości jaką cechuje się Twoje aktywo niematerialne. Siła marki to źródło dodatkowych korzyści i wpływów otrzymywanych przez przedsiębiorcę ponad sprzedaż produktów bądź usług oznaczonych daną marką, w porównaniu do produktów substytucyjnych innych wytwórców. Dokonaj porównania do nakładów poniesionych w celu podnoszenia siły swojej marki i zobacz jak efektywną politykę zarządzania obrałeś.

Siła marki jest wskaźnikiem potencjału konkurencyjnego marki. O jej poziomie decyduje kilkanaście różnych czynników, między innymi pozycja rynkowa firmy, która w znacznej mierze wpływa na postrzeganie organizacji przez klientów oraz ich zachowań. Sprawdź całkowity koszt wypracowania aktualnego jej poziomu oraz dodaj na tablicę inne miary z grupy KPI produkt. Przelicz ten wskaźnik i przekonaj się o ile jesteś przed swoimi konkurentami. Jaką przewagą dysponujesz występując na rynku pod swoją firmą. Ile wydałeś wypracowując tę pozycję?

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy