IT - finansowe

KOSZT PUBLIKACJI APLIKACJI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Na cenę wpływa wiele czynników, w zależności od złożoności rozwoju aplikacji, przy 40$ za godzinę średni koszt wyniesie: Prosty koszt rozwoju aplikacji – od 40 000 do 60 000 USD . Średni koszt opracowania aplikacji – od 60 000 do 150 000 USD. Koszt opracowania złożonej aplikacji – od 300 000 USD. Myśląc o stworzeniu produktu cyfrowego, aplikacji mobilnej lub aplikacji internetowej , każdemu przychodzą na myśl dwa główne pytania: „ile kosztuje stworzenie aplikacji?”. i „ile czasu to zajmie?”.

Koszty tworzenia oprogramowania różnią się w zależności od regionu, dostawcy oprogramowania, funkcji i innych czynników. Choć trudno jest oszacować ostateczną cenę aplikacji, można dokonać pewnych szacunków na wysokim poziomie. Gospodarka, inflacja, jakość i koszt pracy developerów, ich dostępność, ilość testów a nawet koszty rekrutacji mogą bardzo się zmieniać w czasie. Stała analiza kosztów publikacji oprogramowania, a le ich cząstkowych zmiennych pozwoli na prawidłowe planowania i ograniczania ryzyka. Prognoza kosztowa publikacji oprogramowania jest niezbędna do ustalenia finalnej ceny produktu oraz prognoz sprzedażowych w przyszłości.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy