IT - finansowe

KOSZT PRZECHOWYWANIA 1TB

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Koszt to jedna z ważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu zakupu, a dotyczy to podwójnie usług, z którymi trzeba związać się przez dłuższy czas. Przechowywanie w chmurze to jedna z tych rzeczy, których nie ma potrzeby często zmieniać, dlatego przed dokonaniem zakupu warto podjąć świadomą decyzję. Informatycy z wielu branż mają jedną wspólną walkę — próbują poradzić sobie z przechowywaniem plików. Nawet małe firmy mają trudności z zarządzaniem górą plików przechowywanych w różnych systemach, sieciach i urządzeniach. W większości przypadków sama ilość danych jest główną przyczyną wszystkich problemów.

Solidne zarządzanie danymi —  ochrona danych o znaczeniu krytycznym jest koniecznością. Każdy plan ciągłości działania powinien zaczynać się od pytania: „Co jest naprawdę ważne, a co mogę stracić?” Raporty pokazują, że tylko około 15% danych gromadzonych i przechowywanych przez organizację ma kluczowe znaczenie. Dzięki solidnym praktykom zarządzania danymi i solidnemu wsparciu dostawców, firmy mogą mieć pewność, że koszty przechowywania plików nie wymkną się spod kontroli. Wesprzyj je odpowiednimi miarami efektywności!

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy