ZAKUPY - finansowe

KOSZT POZYSKANIA NOWEGO DOSTAWCY

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu zakupami

Opis produktu

Masz świadomość, ile kosztuje Cię utrzymanie bieżącego kompletu dostawców, a ile kosztuje wdrożenie nowego? Porównujesz te wartości? Może się okazać, iż mimo wyższego kosztu pozyskania przedsiębiorstwo zaoszczędzi na cenie dostaw. Ograniczanie kosztów i optymalizacja są podstawowym zadaniem menadżera. Pozwalają na obniżenie wydatków i minimalizują zagrożenie dla funkcjonowania firmy. Skuteczność działań w obszarze optymalizacji kosztu pozyskania nowego dostawcy to jeden z wielu czynników, które decydują o tym, czy firma odniesie sukces. Powstałe w ten sposób nadwyżki finansowe można wykorzystać do poszerzania kadry lub finansowania inwestycji.

Warto przeanalizować wszelkie umowy z dostawcami oraz wypracowane wcześniej warunki, ponieważ mogą one okazać się już mało konkurencyjne na rynku. To krok do podjęcia negocjacji lub obliczenia pozyskania nowych kontrahentów. Sama zmiana może okazać się kosztowna, lecz może różnica zwróci się w niższych cenach usług lub produktów? Podejmij się poszukania oszczędności w tym obszarze, optymalizuje także inne wskaźniki w grupie KPI zakupy.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem

Do tej grupy polecamy