FINANSE - finansowe

KOSZT POWIERZCHNI BIUROWEJ

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w finansach

Opis produktu

Jesteś właścicielem powierzchni biurowej w której znajduje się siedziba Twojej firmy? Ile kosztuje wynajęcie biura w Twojej lokalizacji? Przed podjęciem decyzji o wynajęciu powierzchni, warto zastanowić się ile stanowisk zamierzasz obsadzić, jaka powierzchnia jest Ci niezbędna, by komfortowo wykonywać obowiązki? Warto jednak zaznaczyć, iż ta decyzja musi opierać się także o przepisy BHP. W zależności od lokalizacji cena metra kwadratowego biura waha się od 40 do nawet 200 zł za metr kwadratowy. Cena kształtuje się też w zależności od metrażu, stanu lokalu, specyfiki budynku w której mieści się lokal i długości okresu najmu. Oprócz kosztu samego wynajmu dochodzą opłaty czynszowe, administracyjne i media.

Istnieją różne sposoby optymalizacji kosztu powierzchni biurowej. Mając pracowników administracyjnych możemy zapewnić im 100 stanowisk do pracy, jednak alternatywnym rozwiązaniem może okazać się zaprojektowanie tylko 70 rotujących stanowisk oraz zaplanowanie 30 miejsc zdanych. Redukuje to w pewien sposób powierzchnie niezbędną do zapewnienia pracownikom. Dzięki wskaźnikowi koszt powierzchni biurowej z grupy KPI finanse sprawdzisz jak kształtują się Twoje wydatki w tym obszarze. Wynik może okazać się podstawą do podjęcia działań optymalizacyjnych. Sprawdź czy możesz zaoszczędzić.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy