E-COMMERCE - finansowe

KOSZT MARKETINGU ON-LINE NA 1 KLIENTA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Ile kosztują działania marketingowe prowadzone w ramach kampanii online w Twoim przedsiębiorstwie? Zazwyczaj akcje czy kampanie marketingowe łączą w sobie wiele działań, narzędzi, począwszy od strony www przez reklamy w mediach społecznościowych. Trudno jest podać ogólny budżet wystarczający do promocji organizacji, ponieważ zależy od w głównej mierze od ustanowionych celów. W Internecie mogą to być cele brandingowe lub sprzedażowe, gdzie do każdego z nich określony będzie inny budżet.

Kontrolowanie kosztów wydatkowanych na działania marketingowe, z podziałem na poszczególne kampanie, wskaże nam nie tylko efektywność poszczególnych akcji, ale także pomoże w określaniu kierunku kolejnych działań. Wskaźnik ten możliwym jest do porównania do danych historycznych z poprzednich okresów, a także do ujęcia jako część kosztów w udziale ogólnym wydatków spędzonych na dział sprzedaży, a nawet na 1 klienta. Czy analizujesz wszystkie możliwe miary z grupy KPI e-commerce, by mieć pełen przegląd wyników?

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy