SPRZEDAŻ - finansowe

KOSZT MARKETINGU NA 1 KLIENTA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w sprzedaży i handlu

Opis produktu

Ile kosztują działania marketingowe w Twoim przedsiębiorstwie? Zazwyczaj akcje czy kampanie marketingowe łączą w sobie wiele działań, narzędzi, począwszy od profesjonalnej strony www przez reklamy w mediach społecznościowych po eventy. Trudno jest podać ogólny budżet wystarczający do promocji organizacji, ponieważ zależy on w głównej mierze od ustanowionych celów. W Internecie mogą to być cele brandingowe lub sprzedażowe, gdzie do każdego z nich określony będzie inny budżet.

Kontrolowanie wydatkowanych kosztów na działania marketingowe, z podziałem na poszczególne kampanie, wskaże nam nie tylko efektywność poszczególnych akcji ale także pomoże w określaniu kierunku kolejnych działań. Wskaźnik ten możliwym jest do porównania do danych historycznych z poprzednich okresów, a także do ujęcia jako część kosztów w udziale ogólnym wydatków spędzonych na dział sprzedaży.  Prześledź całą listę wskaźników w grupie KPI w sprzedaży i miej szerszy pogląd na ciąg zdarzeń marketingowych i sprzedażowych.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy