REKRUTACJA - finansowe

KOSZT KANDYDATÓW OD HEAD HUNTERA

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Ile płacisz agencji za jakościowych kandydatów? Czy wykonujesz odpowiednią analizę na rynku wśród firmy zajmujących się rekrutacją? Czy realne jest przeliczenie wydatku na agencje do wartości jaką wnosi wykwalifikowany pracownik? Wskaźnik  koszt kandydatów od headhuntera przeznaczony jest dla przedsiębiorstw poszukujących uzupełnień w swojej kadrze dla wybranego działu – BHP, R&D, w obsłudze klienta, w utrzymaniu ruchu, w dziale prawnym i pozostałych.

Wynik ten pozwoli porównać, ile i jak kosztownej pomocy firma potrzebuje od firmy rekrutacyjnej przy pozyskiwaniu i etapie wdrażaniu ludzi do pracy, lub innymi słowy – ile kosztuje pozyskanie specjalisty przez innych specjalistów. Istotne jest porównanie kosztu usług świadczonych przez profesjonalne firmy rekrutacyjne do kosztu samodzielnego pozyskania kandydata. Przeliczanie wskaźnika efektywności jakim jest koszt kandydatów od headhuntera pozwala na określenie jakie koszty jest w stanie ponieść przedsiębiorstwo, aby zatrudnić osobę na konkretnym stanowisku kierowniczym i jakie potrafi wnieść korzyści do organizacji firmy. Przeanalizuj inne KPI rekrutacja i wybierz te, które będą potrzebne Twojej firmie.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy