E-COMMERCE - finansowe

KOSZT DZIAŁU E-COMMERCE

100  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Czy jako manager kontrolujesz wydatki na dział sprzedaży internetowej w swojej organizacji? Czy wiesz które wymagają największych nakładów? Przeliczanie wskaźnika efektywności jakim jest koszt działu e-commerce sprzyja wielu analizom – planowaniu budżetów, zakupów, roboczogodzin, polityce cenowej. Pozwala planować całość ogólnych kosztów, także koszty rotacji czy szkoleń, wdrożeń itd.

Sam w sobie jest tylko liczbą, kwotą, jednak w zestawieniu z analizą porównawczą historycznych czasookresów oraz w zestawieniu do działu sprzedaży tradycyjnej daje już dużo więcej informacji. Sprawdź wszystkie swoje oddziały i porównaj wyniki na tablicy. Przeliczanie kosztu działu e-commerce z grupy KPI e-commerce pozwoli dokonywać lepszego budżetowania w przedsiębiorstwie, które ukażą długofalowe rezultaty dotychczas stosowanej polityki finansowej.

Oferujemy pełen wachlarz wskaźników finansowych, dzięki ich skompletowaniu możliwym jest otrzymanie obrazu sytuacji finansowej przedsiębiorstwa ułatwiająca podejmowanie dalszych strategicznych decyzji istnienia i funkcjonowania firmy. Zaprezentujemy je zwizualizowane na tablicach. Zamów je w zakładce Tablice, bądź skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy