E-COMMERCE - strategiczne

KONWERSJA RUCHU PŁATNEGO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w ecommerce

Opis produktu

Współczynnik konwersji to odsetek konsumentów, którzy podejmują działanie, którego oczekujesz. Może to być dowolne działanie przybliżające odwiedzającego do końca lejka sprzedażowego, kończącego się transakcją. Rodzaj dokonanej konwersji zależy od źródła, z którego przybył na stronę internetową użytkownik. Konwersja ruchu płatnego odnosi się do użytkowników, którzy przychodzą i działają na witrynie po kliknięciu reklamy typu pay-per-click.

Współczynnik konwersji ruchu płatnego to skuteczny sposób porównywania i kontrastowania skuteczności wielu kanałów reklamowych. Znajomość poziomu konwersji jest szczególnie ważna podczas pozyskiwania użytkowników mobilnych, ponieważ mogą mierzyć sukces każdej kampanii. Mogą być również używane do określania oczekiwanego zwrotu z inwestycji podczas skalowania kampanii. Oprócz wiedzy o tym, jak skuteczne są reklamy w sieci w przyciąganiu odwiedzających i jak użytkownicy zachowują się po przejściu do Twojej witryny, uważne śledzenie konwersji dostarcza również wielu danych, na przykład danych demograficznych i zainteresowań użytkowników. Śledź konwersje płatne, ale także inne miary z grupy KPI e-commerce, by na bieżąco oceniać ich skuteczność i dokonywać optymalizacji.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe Tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy