FINANSE - finansowe

DZIENNE WYDATKI

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w finansach

Opis produktu

Codzienne wydatki to takie, które są związane z prowadzeniem biznesu. Dla zachowania płynności powinny być one oszacowywane przez menadżerów. Planując inwestycje oraz mając świadomość bieżących wydatków, menadżer powinien w planach uwzględniać także dzienny budżet na pokrycie bieżącej działalności.

Mogą to być wynagrodzenia, zakupy surowców, systemy bazodanowe, koszty przeglądów i serwisów – ich suma daje średnią, którą powinniśmy zachować dla bezpieczeństwa z bieżącej obsługi działalności. Część z nich będzie stanowiła koszty operacyjne stałe (ponoszone zawsze dla tego typu działalności organizacji), pozostała część będzie zmieniać się w zależności od osiągniętych wyników sprzedażowych czy produkcyjnych. Wiedza na temat dziennych wydatków przedsiębiorstwa jest podstawową informacją determinująca bieżące finansowanie, działanie o charakterze krótkoterminowym. Poznaj ten wynik w grupie KPI finanse i nie ryzykuj utraty płynności!

Wskaźniki jakościowe i ilościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy