IT - strategiczne

DOSTĘPNOŚĆ APLIKACJI ONLINE

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w IT

Opis produktu

Dostępność aplikacji jest kluczowym elementem, na podstawie którego klienci i użytkownicy będą oceniać zdolność działu IT do dostarczania usług wysokiej jakości, dlatego zadbaj o mierzenie i kontrolowanie tego parametru. Aby zapewnić akceptowalną obsługę dla użytkowników i niezawodne wsparcie dla biznesu, organizacje zazwyczaj dążą do utrzymania wysokiej dostępności aplikacji online. System o wysokiej dostępności jest w stanie utrzymać ciągłość działania przy wyjątkowo niskim wskaźniku błędów przez dłuższy czas.

Poprawa dostępności nie polega na pisaniu poprawnego kodu. Poprawa dostępności aplikacji to również poprawa procesów operacyjnych, procedur i kultury Twojej organizacji w celu zaszczepienia praktyk niezbędnych do utrzymania dostępności. Kontroluj wskaźnik efektywności związany z dostępnością aplikacji i poprawiaj jego wynik! To bardzo ważny termin. Dział IT musi współpracować z kierownictwem i klientami, aby zapewnić wspólne zrozumienie dostępności, w tym sposobu jej pomiaru i raportowania. Ważne jest, aby wymagania były zrozumiałe, ustandaryzowane i wdrożone, aby zapewnić, że ostrzeżenia i raporty dostarczają informacji potrzebnych do podejmowania decyzji.

Komplet wskaźników wpływających na plany strategiczne przedsiębiorstwa daję pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia dokonywanie szybkich zmian, mających na celu realizację nadrzędnych celów organizacji. Dostosujemy odpowiednie KPI dla Ciebie oraz specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, tworząc pełnowartościowe tablice ułatwiające pracę kadry zarządzającej. Zamów je u nas lub skonsultuj się z naszym ekspertem.

Do tej grupy polecamy