ZAKUPY - jakościowe

DOSTAWCÓW DOSTAWY NA CZAS

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu zakupami

Opis produktu

Masz terminowych dostawców? Kontrolujesz, czy Twój dostawca wywiązuje się z terminów?  W procesie wytwórczym czas dostarczenia surowców produkcyjnych odgrywa kluczową rolę, a bywa również i warunkiem koniecznym, by towary pozostały zdatne do użytku lub nie zachwiały zachowania ciągłości działania procesów w organizacji. Jest to również czynnik niezwykle ważny w planowaniu zarówno produkcji i sprzedaży. Jesteś więc w stanie realizować swoje założenia z dotychczasowymi kontrahentami? Możesz na nich polegać?

Przeliczenie wskaźnika efektywności dostaw na czas realizowanych przez dostawców pozwoli zweryfikować menadżerowi czy dostawcy wywiązują się z ustanowionych terminów oraz w jaki sposób ich ewentualne opóźnienia wpływają na działalność Waszej organizacji. Terminowość dostaw zamówionych materiałów będzie niezwykle ważnym elementem, który bezpośrednio przekłada się na jakość usług, produkcji i zadowolenie Twoich klientów. Niewielkie niedociągnięcia po stronie dostawców powodują efekt byczego bicza, co ma przełożenie na zachwianie całego łańcucha dostaw i procesów wytwórczych. Kolorowe wykresy dla całej grupy KPI zakupy bez wątpienia pomogą zwizualizować przyczyny i skutki zjawisk w procesie zakupowym.

Wskaźniki jakościowe mierzone kompleksowo w organizacji tworzą pełny widok na to z jaką dokładnością i doskonałością popełniane są poszczególne procesy. Twórz własne standardy jakościowe kompletując wszystkie KPI. Podnoś je i konkuruj z najlepszymi. Zamów pełne Tablice jakościowe lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy