REKRUTACJA - operacyjne

CZAS TRWANIA PROCESU REKRUTACYJNEGO

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w rekrutacji

Opis produktu

Czy zastanawiasz się jak skrócić czas trwania rekrutacji? Czy Twój dział HR nad tym myślał? Czy mają na to wpływ i nad tym pracują? O ile krócej trwa proces w podobnej firmie u Twojej konkurencji? Odbiorcami tego wskaźnika są zarządy i dyrektorzy personalni przedsiębiorstw, którzy szukają poprawy w dziale rekrutacji i czasie trwania całego procesu od momentu otrzymania CV przez potencjalnego pracownika aż do momentu zatrudniania i wdrożenia do firmy.

Wskaźnik czas trwania procesu rekrutacyjnego pozwala oszacować, ile czasu trwa średni proces rekrutacji w firmie i jak znacznie przyspieszyć cały ten etap, dzięki minimalizacji nieefektywnego czasu do zera. Długi czas rekrutacji z perspektywy osoby starającej się o pracę może być jednoznaczny z brakiem odzewu i zainteresowania jego predyspozycjami. W takiej sytuacji potencjalny pracownik może skorzystać z usług konkurencyjnej firmy, która przyspieszając czas rekrutacji, była w bezpośrednim kontakcie z kandydatem. A dla Twojej firmy może oznaczać to utratę zysku z powodu braku konkretnego specjalisty. Prezentujemy całą listę wskaźników z obszaru KPI rekrutacja, zajrzyj i poznaj inne.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy