ZAKUPY - operacyjne

CZAS SKŁADANIA OFERT

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu zakupami

Opis produktu

Czy często zdarza Ci się organizować przetargi? Może specyfika Twojej branży jest zobowiązana tylko do takiego realizowania zakupów? Czy wyznaczane terminy składania ofert przez Twój dział zakupowy są optymalne na tyle, by zebrać dogodną ilość wniosków od wykonawców? Zweryfikuj zredagowane wymagania i specyfikację, zoptymalizuj jej aspekt funkcjonalny, jakościowy oraz serwisowy. Wysoce szczegółowe i trudne  warunki specyfikacji są generatorem wzrostu cen zakupu, nieposiadające realnego przełożenia na wzrost efektywności po stronie przychodowej przedsiębiorstwa. Może estymowany przez Twój zespół czas składania ofert jest nieadekwatny do ustosunkowania się do wymagań przez oferentów.

Dokonaj rozeznania w podobnych postępowaniach, zbierz dane historyczne z rozstrzygniętych przez Ciebie przetargów i lepiej dokonuj estymacji terminów, otwierając sobie możliwość zapoznania się z większą ilością ofert.  Inne wskaźniki w grupie KPI zakupy: koszt surowców, rodzaj dostawców, zakupy awaryjne pozwolą Ci realnie zarządzać procesem zakupowym.

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas Tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy