ZAKUPY - operacyjne

CZAS CYKLU REALIZACJI ZAKUPÓW

200  / sztuka

Cena zawiera VAT

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Zobacz także pozostałe wskaźniki KPI w zarządzaniu zakupami

Opis produktu

Wielu liderów zaopatrzenia koncentruje się na poszukiwaniu dodatkowych ulepszeń w czasie cyklu dokonywania zakupów z korzyścią dla swoich partnerów biznesowych. Jest to integralne, ponieważ skrócenie czasu cyklu może drastycznie poprawić czas realizacji i ogólny koszt funkcji zaopatrzenia. Może również umożliwić pracownikom działu zaopatrzenia wykorzystanie większej ilości czasu na działania strategiczne, takie jak budowanie i zarządzanie relacjami z dostawcami. Monitorowanie wskaźnika może pomóc organizacji w optymalizacji procesów doprowadzających do dokonywania zamówień, przez co całemu działowi zakupów, magazynowi oraz obsłudze klienta jest łatwiej.

Wysiłki mające na celu skrócenie czasu cyklu realizacji zakupów mogą nie tylko skrócić czas realizacji kluczowych działań, ale także poprawić produktywność personelu i ogólny koszt funkcji zaopatrzenia. Niższy czas cyklu wskazuje, że masz szybki i usystematyzowany zespół zaopatrzenia. Popraw czytelność wyników wskaźników za pomocą tablic, które dla ciebie przygotujemy, by usprawnić interpretację wszystkich najważniejszych miar!

Posiadając wgląd do wachlarza wskaźników operacyjnych możliwym jest przeprowadzenie wartościowej analizy, dotyczącej sposobu organizacji procesów w przedsiębiorstwie. Tablice KPI dają możliwość managerom na szybkie kontrolowanie działania kluczowych systemów firmy. Sposobność otrzymywania natychmiastowej informacji zwrotnej z procesów, umożliwia sprawne wprowadzanie optymalizacji. Zamów u nas tablice wskaźników efektywności lub skonsultuj się z naszym ekspertem. Doradzimy, które wskaźniki mogą być istotne dla Twojej organizacji.

Do tej grupy polecamy